Aleksandra Kupczyk

a.kupczyk@radio.koszalin.pl
94 347 09 20/22

O autorze

W Polskim Radiu Koszalin „od zawsze”. Informacje, reporterka, ludzkie sprawy, samo życie „tu i teraz”, prawo, polityka - to moja codzienność. Na reporterskiej ścieżce między innymi wojna w byłej Jugosławii, wojskowe manewry i ster czołgu na poligonie drawskim. Każdy dzień przynosi coś ciekawego, o czym warto wiedzieć i poinformować.
RozwińZwiń
10 grudnia 13:23 Źródło: Redakcja Trzej mężczyźni podejrzewani o udział w zabójstwie mieszkańca Lęborka zostali tymczasowo aresztowani Decyzję podjął Sąd Okręgowy w Słupsku. Ciało Wojciecha N. w minioną niedzielę zostało znalezione w pobliżu kopalni żwiru koło Jezierzyc. Według nieoficjalnych informacji przyczyną porwania i zabójstwa miały być rozliczenia finansowe. 10 grudnia 11:26 Źródło: Redakcja Wolontariusze Caritasu podczas akcji „Zapałka nie ogrzeje” zebrali ponad 91 tysięcy złotych Pieniądze zostaną przeznaczone dla najbardziej potrzebujących - m.in. na opłacenie rachunków za energię elektryczną lub opał. 7 grudnia 17:59 Ksiądz Tomasz Roda: Trwa akcja Caritasu „Drzewko życia dla Rwandy” Wolontariusze szkolnych kół Caritas uw diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej zbierają pieniądze dla biednych rodzin w afrykańskim kraju. Datki zostaną przeznaczone na kupno sadzonek awokado, które jest podstawowym źródłem pożywienia. 7 grudnia 17:32 Źródło: Redakcja Pożar domu jednorodzinnego w Osiekach koło Koszalina [AKTUALIZACJA] Mieszkańcy zdążyli uciec przed ogniem. W akcji uczestniczyło 8 jednostek straży pożarnej. Ogień pojawił się na poddaszu. 6 grudnia 08:46 W Koszalinie i wielu miastach diecezji rusza akcja Caritasu „Tak Pomagam” W poszczególnych sklepach znajdują się oznakowane kosze, w których można zostawić artykuły o długim terminie przydatności, między innymi konserwy, makarony, kasze, przetwory i słodycze 5 grudnia 21:11 Trzeci przetarg i jedna oferta na budowę targowiska w Koszalinie Na kwotę 35,137 miliona złotych ofertę złożyła firma Polimex Siedlce 5 grudnia 14:51 Źródło: TVP INFO/redakcja Bójka dwóch skazanych w zakładzie karnym w Wierzchowie. Jeden z pobitych więźniów zmarł Do bójki doszło we wtorek w dwuosobowej celi. Napastnik taboretem uderzał ofiarę w głowę. Mężczyzna był w krytycznym stanie. Zmarł w szpitalu 4 grudnia 08:49 Prokuratura Rejonowa w Koszalinie umorzyła śledztwo w sprawie utonięcia dzieci w Bałtyku Tragedia wydarzyła się 14 sierpnia minionego roku. Morskie fale porwały trójkę rodzeństwa. Kąpały się z matką na niestrzeżonym kąpielisku w pobliżu falochronu. Gdy kobieta na chwilę wróciła do dziecka na plaży, kąpiące się dzieci zniknęły pod wodą. Ojciec miał być na plaży, ale w innym miejscu
3 grudnia 14:13 21 stycznia w Sądzie Okręgowym w Szczecinie ruszy proces w tzw. aferze meliorantów Ustalenia dotyczące m.in. terminów rozpraw, przesłuchań świadków zapadły dzisiaj podczas posiedzenia organizacyjnego sądu - poinformował jego rzecznik sędzia Michał Tomala. Na zamkniętym dla mediów posiedzeniu byli pełnomocnicy stron 2 grudnia 22:26 Gołoledź przyczyną wypadków w regionie - Szklanka na drogach i chodnikach. Jest bardzo ślisko na drogach powiatowych i wojewódzkich - powiedział oficer dyżurny policji w Koszalinie.
Więcej »