Płyta tygodnia
Rok 2020, tydzień 21
24/05/2020, 09:57
Ten, kto skuszony „Szampanem” (jednym z największych hitów początku 2020 roku) posłucha jej pozostałych utworów na dobre zakochuje się w sanah.
Rok 2020
Tydzień 20
Płyta Tygodnia: IGOR HERBUT "Chrust "
Codziennie płyta do wygrania!

„Chrust” to pierwszy solowy album artysty - piękny, dojrzały i bezwzględnie szczery. Igor choć znany jest z troski o swoją prywatność, nowym albumem wpuszcza słuchaczy w swój świat.
Rok 2020
Tydzień 19
Płyta Tygodnia: EDYTA BARTOSIEWICZ "Ten moment "
Codziennie płyta do wygrania !

8 maja ukazała się od dłuższego czasu zapowiadana przez Edytę Bartosiewicz jej najnowsza płyta. To bardzo ważny moment w życiu Artystki ("Ten Moment"), który ona sama nazywa nowym otwarciem. Edyta decyduje się na odważną eksplorację przestrzeni muzycznych, nawiązując tym samym do początków swojej działalności, chociażby z zespołem Holloee Poloy.
Rok 2020
Tydzień 18
Płyta Tygodnia: ELEKTRYCZNE GITARY "2020" Długo wyczekiwana premiera Elektrycznych Gitar pod wodzą Kuby Sienkiewicza, album "2020", ma swoją premierę w sklepach i serwisach streamingowych! Znany i uwielbiany przez Polaków w każdym wieku zespół powraca w nowej odsłonie - na krążku nie zabraknie ciekawych brzmień, tekstów o miłości, polityce i nie tylko, a wszystko to w charakterystycznych dla zespołu stylu.
Rok 2020
Tydzień 17
Płyta Tygodnia: BOVSKA "Sorrento" Bovska powraca z nowym, wyczekiwanym czwartym albumem, zatytułowanym “ Sorrento”.
Rok 2020
Tydzień 16
Płyta Tygodnia: THE STROKES "The New Abnormal" "The New Abnormal" to szósty studyjny album The Strokes. Album powstał w Shanhri-La Studios w Malibu. Producentem płyty jest Rick Rubin. Na okładce znalazł się obraz „Bird on Money” Jean-Michela Basquiata.
Rok 2020
Tydzień 15
Płyta Tygodnia: BARTAS SZYMONIAK „Wojownik z miłości” Płyta „Wojownik z miłości” – to trzeci solowy krążek Bartasa, na którym oprócz autorskich tekstów artysty, usłyszymy również oryginalne interpretacje wierszy Bolesława Leśmiana.
Rok 2020
Tydzień 14
Płyta Tygodnia: 5 SECONDS OF SUMMER „Calm” „Calm” to czwarty album studyjny 5 Seconds of Summer. „No Shame” to kolejny po „Easier” i „Teeth” singiel promujący wydawnictwo. Jak mówi wokalista. Luke Hemmings: „Nie każdy zespół ma tyle szczęścia, by dotrzeć do etapu czwartej płyty. Cały czas staramy się rozwijać i próbować nowych rzeczy. Na płycie znajdą się kawałki, które sprawiają, że czujemy dumę, będąc członkami zespołu”.
Rok 2020
Tydzień 13
Płyta Tygodnia: NIALL HORAN "Heartbreak Weather" Singlem promującym krążek jest utwór „No Judgement”. „No Judgement” powstało we współpracy z Julianem Bunettą, Tobiasem Jesso Jr., Johnem Ryanem i Xplicit.
Rok 2020
Tydzień 13
Płyta Tygodnia: THE WEEKND "After Hours" Jeden z najpopularniejszych wykonawców pop powraca, by w tych trudnych czasach przynieść nam odrobinę ukojenia i ucieczki do krainy zmysłowych i nastrojowych dźwięków.
Rok 2020
Tydzień 11
Płyta Tygodnia: ARTUR ROJEK "Kundel " Prawie 6 lat po premierze solowego debiutu, Artur Rojek wraca z albumem zatytułowanym „Kundel”.
Więcej »