fot. Cezary Szewczyk
W Koszalinie i Słupsku kilkuset miłośników jednośladów rozpoczęło sezon. Tradycyjnie motocykle zostały poświęcone, a następnie przejechały w paradzie przez miasto.

Ryk silników, zapach benzyny i przede wszystkim radość uczestników. Kilkuset motocyklistów wzięło udział w rozpoczęciu sezonu motocyklowego w Koszalinie. Było poświęcenie maszyn, a także parada ulicami miasta. A zwieńczeniem inauguracji sezonu był festyn, który odbył się przed koszalińskim amfiteatrem.

W Słupsku natomiast udział w otwarciu sezonu wzięło około 400 motocyklistów. Tu również zlot  rozpoczął się mszą świętą i była parada.  Od godziny 14 rozpoczęła się zabawa w Parku Kultury i Wypoczynku.
Przy okazji zabawy motocykliści oddawali honorowo krew, a także organizowali zbiórkę pieniędzy i licytację na cele charytatywne. Dla większości miłośników motorów słupskie otwarcie sezonu było pierwszą w tym roku okazją do spotkania się ze znajomymi motocyklistami.

Na słupskim zlocie, oprócz motocyklistów ze Słupska pokazali się też miłośnicy motorów m.in. z Bytowa, Lęborka i Szczecinka.

cs/mp/ds

fot. Cezary Szewczyk
fot. Cezary Szewczyk
fot. Cezary Szewczyk
fot. Marcin Prusak
fot. Marcin Prusak
fot. Marcin Szydlik
fot. Marcin Prusak