Małgorzata Hołub
Pani Emilia jest kolejną laureatką w konkursie „Krok po kroku do Biegu po zdrowie". Zadaniem dla naszych Słuchaczy było dziś odgadnięcie ile kroków przeszła Małgorzata Hołub na Stadionie "Bałtyk" w Koszalinie. Nasza Słuchaczka wygrała sportowe buty i zajęcia z trenerem personalnym"!

Małgorzata Hołub przeszła 100 metrów i zrobiła w tym czasie 106 kroków. Dokładną liczbę wytypowała nasza Słuchaczka pani Emilia. Nasza słuchaczka wygrała superatrakcyjne buty sportowe, które sama wybierze w sklepie MasterSport w Galerii Handlowej Atrium Koszalin oraz voucher na 2-tygodniowe zajęcia z trenerem personalnym w Centrum Rekreacji FORMA Aqua Park Koszalin.

Następna szansa na wygraną już jutro, czyli we wtorek od 6 rano. Kroki będziemy liczyć od 6 rano. Odpowiedzi należy wysyłać na numer 500 400 115. Wygrywa osoba, która odgadnie dokładną liczbę kroków lub będzie najbliżej prawidłowej odpowiedzi.

Najważniejsze informacje o tegorocznej edycji BIEGIEM PO ZDROWIE

Tegoroczna edycja akcji „Biegiem po zdrowie” odbędzie się w sobotę 3 czerwca br. i - podobnie jak w latach ubiegłych - składać się będzie z dwóch części – biegu ulicami Koszalina oraz Rodzinnego Festynu Rekreacyjnego. Start Biegu wyznaczony został na godzinę 12.00 sprzed siedziby Radia Koszalin - ul. Piłsudskiego 41. Trasa będzie wiodła ulicami Piłsudskiego, Traugutta, 4 Marca i Sybiraków. Na mecie Biegu – na terenie Wodnej Doliny - już o godzinie 12.00 rozpocznie się Rodzinnego Festynu Rekreacyjnego. Będą smaczne lody, prezentacje artystyczne i sportowe, zabawy integracyjne, porady kosmetyczne i dietetyczne, konkursy, karaoke, wywiady z uczestnikami oraz reporterskie debiuty. Nie zabraknie także atrakcji i animacji dla najmłodszych - dmuchanych zamków, placów zabaw, wodnych kul i ukrytych skarbów. Tutaj także każdy zawodnik, który ukończy Bieg otrzyma zdrowy posiłek. W trakcie Festynu będzie też dobrą okazją, żeby porozmawiać z naszymi reporterami i publicystami przy „dziennikarskim stoliczku” - z tymi, których znacie Państwo – z reguły – tylko z radiowego głosu.

Aby wziąć udział w akcji „Biegiem po zdrowie” należy zapisać się do udziału w biegu i odebrać kartę startową. Zapisy uczestników będą przyjmowane w tygodniu poprzedzającym akcję w siedzibie Polskiego Radia Koszalin przy ulicy Piłsudskiego 41 oraz w dniu startu od godziny 9.00 do 11.45.

Honorowy patronat nad tegoroczną edycją akcji „Biegiem po zdrowie” objął Wojewoda Zachodniopomorski Krzysztof Kozłowski oraz Prezydent Koszalina Piotr Jedliński.

Do pobrania