fot. Rafał Wolny
Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa po raz szesnasty wyróżniła najlepszych przedsiębiorców. Po raz pierwszy w historii przyznano także nagrodę za objawienie roku, dla firmy, która przebojem weszła na rynek.

Wyniki ekonomiczne, ale też innowacyjność, opinie kontrahentów czy troska o pracowników - to główne kryteria, na podstawie których przyznawany jest Koszaliński Denar Nagroda Gospodarcza Roku. - Wyróżnienie gwarantuje klientom i kontrahentom, że uhonorowana firma jest partnerem, z którym warto współpracować - mówi Piotr Huzar, dyrektor KIPH.

Denary przyznawane są w kategoriach mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Te złote otrzymały w tym roku: spółka dogadamycie.pl, Firmus Group, GIPO oraz Dajar, natomiast srebrne przypadły w udziale: przedsiębiorstwu Politerm oraz spółkom Leo, Pro-Wam i Kospel.

Po raz pierwszy w historii przyznano także nagrodę za objawienie roku, dla firmy, która przebojem weszła na rynek. Białym Denarem wyróżniono Agencję 123Concept Krzysztof Głowacki.


RW/ez

Posłuchaj

Krzysztof Głowacki z firmy 123Concept
Agnieszka Chmielewska z firmy dogadamycie