fot. organizator
28 lipca spotykamy się w Polskim Radiu Koszalin. W naszej rozgłośni odbędzie się Pecha Kucha. To wyjątkowe wydarzenie, w którym może uczestniczyć każdy – biernie lub aktywnie.

Pecha Kucha to wydarzenie od lat organizowane w Koszalinie. Można w nim uczestniczyć na dwa sposoby: jako obserwator i uczestnik czynny. Ten drugi przedstawia prezentację w formie 20x20. To znaczy, że prezentacja powinna mieć 20 slajdów, a każdy z nich powinien trwać 20 sekund. Może opowiadać o pasjach, hobby, ideach, celach, o czymś, co sprawia że czyjeś życie ma sens.

Dotychczas Pecha Kucha organizowana była m.in. w: Kawałku Podłogi, Graalu oraz Amfiteatrze. Tym razem spotykamy się w Polskim Radiu Koszalin. Wstęp jak zwykle jest bezpłatny, choć będzie miło, jeśli uczestnicy przyniosą puszkę lub karmę dla „radiowych kotów”.

Organizatorzy na prezentacje wykonane w programie Power Point czekają do 24 lipca. Należy je wysłać na adres mailowy pknkoszalin@gmail.com. W mailu podajemy także imię, nazwisko oraz kilka słów o sobie.

Pecha Kucha Koszalin organizowana jest przez Aleksandrę Sławińską, Krzysztofa Wróblewskiego, Karolinę Zawadzką i Karolinę Łatowską. Jej początek datuje się na kwiecień 2010r. Do tej pory przedstawiono już około 160 prezentacji.


EZ/ar