fot. Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego/Facebook
Przed nami 16 dni olimpijskich emocji. Poniżej podajemy szczegółowy plan startów i transmisji występów Polaków.

10 LUTEGO (SOBOTA)

  • 08:15 - biegi, bieg łączony 15 km K (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Martyna Galewicz, Ewelina Marcisz), TVP 1
  • 11:00 - short track, 500 m K (Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska), TVP 2
  • 11:10 - saneczkarstwo, jedynki M (Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz),TVP 2
  • 12:00 -  łyżwiarstwo szybkie, 3000 m K (Katarzyna Bachleda-Curuś, Luiza Złotkowska, Karolina Bosiek)
  • 12:15 - biathlon, sprint K (maksymalnie cztery: Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Kamila Żuk)
  • 12:20 - skoki, seria próbna i konkurs na skoczni normalnej M (ew. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Maciej Kot), TVP 1
11 LUTEGO (NIEDZIELA)
  • 03:00 - narciarstwo alpejskie, zjazd M (Michał Kłusak), TVP 1
  • 07:15 - biegi, bieg łączony na 30 km M (Maciej Staręga, Dominik Bury), TVP 2
  • 08:00 - łyżwiarstwo szybkie, 5000 M (Adrian Wielgat), TVP 2
  • 10:50 - saneczkarstwo, jedynki M (Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz), TVP 2
  • 12:15 - biathlon, sprint M (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec), TVP 2
12 LUTEGO (PONIEDZIAŁEK)
  • 02:15 - narciarstwo alpejskie, slalom gigant K (Maryna Gąsienica-Daniel), TVP 1
  • 11:10 - biathlon, bieg pościgowy K (maksymalnie cztery: Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Kamila Żuk), TVP 2
  • 11:50 - saneczkarstwo, jedynki K (Natalia Wojtuściszyn, Ewa Kuls-Kusyk), TVP 2
  • 13:00 - biathlon, bieg pościgowy M (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec), TVP 2
  • 13:30 - łyżwiarstwo szybkie, 1500 m K (Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska), TVP 1
13 LUTEGO (WTOREK)
  • 03.30 - narciarstwo alpejskie, superkombinacja M (Michał kłusak), TVP 1
  • 09:30 - biegi narciarskie, sprint K i M, eliminacje (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Martyna Galewicz, Ewelina Marcisz, Maciej Staręga, Dominik Bury), TVP 2
  • 11:00 - short track, 500 m K (ew. Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska), TVP 1
  • 11:30 - saneczkarstwo, jedynki K (Natalia Wojtuściszyn, Ewa Kuls-Kusyk), TVP 2
  • 12:00 - łyżwiarstwo szybkie, 1500 m M (Zbigniew Bródka, Jan Szymański, Konrad Niedźwiecki), TVP 1
  • 12:00 - biegi narciarskie, sprint K i M, finały (ew. Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Martyna Galewicz, Ewelina Marcisz, Maciej Staręga, Dominik Bury), TVP 2

14 LUTEGO (ŚRODA)

  • 02:15 - narciarstwo alpejskie, slalom K (Maryna Gąsienica-Daniel), TVP 1
  • 07:00 - kombinacja norweska, skoki indywidualne na skoczni normalnej M (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz), TVP 1
  • 09:45 - kombinacja norweska, bieg na 10 km M (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz), TVP 1
  • 11:00 - łyżwiarstwo szybkie, 1000 m K (Natalia Czerwonka, Karolina Bosiek), TVP 1
  • 12:05 - biathlon, bieg indywidualny K (maksymalnie cztery: Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Kamila Żuk), TVP 2
  • 12:20 - saneczkarstwo, dwójki M (Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski), TVP 2
15 LUTEGO (CZWARTEK)
  • 03:00 - snowboard, cross M (Mateusz Ligocki), TVP 2
  • 03:00 - narciarstwo alpejskie, supergigant M (Michał Kłusak), TVP 1
  • 05:30 - snowboard, cross M, finały (ew. Mateusz Ligocki), TVP 1
  • 07:30 - biegi narciarskie, bieg na 10 km stylem dowolnym K (Sylwia Jaśkowiec, Martyna Galewicz, Ewelina Marcisz), TVP 1
  • 12:00 - biathlon, bieg indywidualny M (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec), TVP 2
  • 13:30 - saneczkarstwo, sztafeta (reprezentacja Polski), TVP 1
16 LUTEGO (PIĄTEK)
  • 02:00 - snowboard, cross K (Zuzanna Smykała), TVP 1
  • 04:15 - snowboard, cross K, finały (ew. Zuzanna Smykała), TVP 1
  • 07:15 - biegi narciarskie, bieg na 15 km stylem dowolnym M (Maciej Staręga, Dominik Bury), TVP 1
  • 13:30 - skoki narciarskie, kwalifikacje na skoczni dużej (maksymalnie czterech: Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Stefan Hula, Maciej Kot, Piotr Żyła), TVP 1
17 LUTEGO (SOBOTA)
  • 03:00 - narciarstwo alpejskie, supergigant K (Maryna Gąsienica-Daniel), TVP 1
  • 10:30 - biegi narciarskie, sztafeta 4x5 km K (reprezentacja Polski), TVP 2
  • 11:00 - short track, 1500 m K (Magdalena Warakomska), TVP 1
  • 12:15 - biathlon, bieg masowy K (maksymalnie cztery: Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Kamila Żuk), TVP 2
  • 13:30 - skoki narciarskie, konkurs na skoczni dużej (ew. Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Stefan Hula, Maciej Kot, Piotr Żyła), TVP 1
18 LUTEGO (NIEDZIELA)
  • 02:15 - narciarstwo alpejskie, slalom gigant M (Michał Jasiczek, Michał Kłusak), TVP 1
  • 12:00 - łyżwiarstwo szybkie, 500 m K (Kaja Ziomek), TVP 1
  • 12:05 - bobsleje, dwójka M (Mateusz Luty/Grzegorz Kossakowski), TVP 1
  • 12:15 - biathlon, bieg ze startu wspólnego M (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec), TVP 2
19 LUTEGO (PONIEDZIAŁEK)
  • 02:00 - łyżwiarstwo figurowe, pary taneczne (Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew), TVP 1
  • 12:00 - łyżwiarstwo szybkie, 500 m M (Artur Nogal, Piotr Michalski, Artur Waś), TVP 2
  • 12:15 - bobsleje, dwójka M (Mateusz Luty/Grzegorz Kossakowski), TVP 2
  • 13:30 - skoki narciarskie, konkurs drużynowy na skoczni dużej (reprezentacja Polski), TVP 1

20 LUTEGO (WTOREK)

  • 02:00 - łyżwiarstwo figurowe, pary taneczne (Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew), TVP 1
  • 11:00 - short track, 1000 m K (Magdalena Warakomska, short track), 500 m M (Bartosz Konopko), pocz. TVP 2, kont. TVP 1
  • 11:00 - kombinacja norweska, skoki indywidualne na skoczni dużej (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz), TVP 1
  • 12:15 - biathlon, sztafeta mieszana (reprezentacja Polski), TVP 2
  • 13:45 - kombinacja norweska, bieg na 10 km (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz), TVP 1
21 LUTEGO (ŚRODA)
  • 02:15 - narciarstwo alpejskie, zjazd K (Maryna Gąsienica-Daniel), TVP 1
  • 09:00 - biegi narciarskie, sprinty drużynowe K i M (reprezentacja Polski), TVP 1
  • 11:00 - biegi narciarskie, sprinty drużynowe K i M, finały (reprezentacja Polski), TVP 1
  • 12:00 - łyżwiarstwo szybkie, wyścig drużynowy K (reprezentacja Polski), TVP 2
22 LUTEGO (CZWARTEK)
  • 02:15 - narciarstwo alpejskie, slalom M (Michał Jasiczek), TVP 1
  • 04:00 - snowboard, slalom gigant równoległy K (Weronika Biela, Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz), TVP 2
  • 04:27 - snowboard, slalom gigant równoległy M (Oskar Kwiatkowski), TVP 2
  • 08:30 - kombinacja norweska, skoki drużynowe na skoczni dużej (reprezentacja Polski), TVP 1
  • 11:00 - short track, 1000 m K (ew. Magdalena Warakomska), 500 m M (ew. Bartosz Konopko), TVP 2
  • 11:20 - kombinacja norweska, sztafeta 4x5 km (reprezentacja Polski), TVP 1
  • 12:15 - biathlon, sztafeta K (reprezentacja Polski), TVP 2
23 LUTEGO (PIĄTEK)
  • 03:00 - narciarstwo alpejskie, kombinacja K (Maryna Gąsienica-Daniel), TVP 1
  • 03:30 - narciarstwo dowolne, ski cross K (Karolina Riemen-Żerebecka), TVP 2
  • 05:15 - narciarstwo dowolne, ski cross kobiet, finały (ew. Karolina Riemen-Żerebecka), TVP 2
  • 06:30 - narciarstwo alpejskie, kombinacja K (Maryna Gąsienica-Daniel), TVP 1
  • 11:00 - łyżwiarstwo szybkie, 1000 m M (Konrad Niedźwiecki, Sebastian Kłosiński, Piotr Michalski), TVP 1
24 LUTEGO (SOBOTA)
  • 01:30 - bobsleje, czwórka M (Mateusz Luty/Grzegorz Kossakowski/Łukasz Miedzik/Krzysztof Tylkowski), TVP 1
  • 04:00 - snowboard, slalom gigant równoległy K (ew. Weronika Biela, Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz), TVP 2
  • 04:15 - snowboard, slalom gigant równoległy M (ew. Oskar Kwiatkowski), TVP 2
  • 06:00 - biegi narciarskie, bieg na 50 km stylem klasycznym M (Maciej Staręga, Dominik Bury), TVP 1
  • 12:00 - łyżwiarstwo szybkie, bieg masowy K (Magdalena Czyszczoń, Luiza Złotkowska), TVP 1
  • 12:00 - łyżwiarstwo szybkie, bieg masowy M (Konrad Niedźwiecki), TVP 1
25 LUTEGO (NIEDZIELA)
  • 01:30 - bobsleje, czwórka M (Mateusz Luty/Grzegorz Kossakowski/Łukasz Miedzik/Krzysztof Tylkowski), TVP 2
  • 07:15 - biegi narciarskie, bieg na 30 km stylem klasycznym K (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz), TVP 2
Wszystkie transmisje także w SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport. Wyniki ważniejszych wydarzeń podawać będziemy także na naszym portalu.

źródło: TVP Sport/ar