fot. TVP Info/Cezary Gmyz
Do zabójstwa doszło w czwartek. Według niemieckiego portalu TAG24, policja wcześniej wielokrotnie interweniowała w mieszkaniu Polki.

Do zabójstwa 32-letniej Patrycji F. doszło w berlińskiej dzielnicy Wedding. Polka została zabita w swoim mieszkaniu wieloma ciosami nożem. Według policji jedynym podejrzanym jest 39-letni partner Polki, który został zatrzymany na miejscu zdarzenia.

Z informacji podawanych przez TAG24 wynika, że przed morderstwem niemiecka policja co najmniej kilkakrotnie interweniowała w mieszkaniu pary - miało tam dochodzić do kłótni i awantur. Ostatnia interwencja, jak pisze portal, miała miejsca zaledwie kilka godzin przez zabójstwem.

Świadkami morderstwa miało być czworo dzieci kobiety, w wieku od dwóch do 11 lat. Zostały one zabrane przez miejscowy Jugendamt. Policja nie podaje na razie szczegółowych informacji w tej sprawie, tłumacząc to dobrem dzieci.

Z relacji portalu TVP.info wynika, że podejrzany 39-latek to pochodzący z Palestyny Ahmed T., który z Polką był w związku od 15 lat. Motywem zbrodni miała być zazdrość - kobieta chciała rozstać się z partnerem.


IAR/ar