AZS Koszalin- MKS Dąbrowa
- Sam chciałbym wiedzieć dlaczego AZS gra tak nierówno - przyznaje bezradnie po porażce z Dąbrową Górniczą trener Dragan Nikolić. Rozmawiamy także z zawodnikami obu zespołów.

Po wyjazdowym zwycięstwie z Polpharmą Starogard Gdański, mimo braku dwóch zawodników, a przede wszystkim po sensacyjnej wygranej sprzed kilku tygodni nad Stelmetem Zielona Góra, Akademicy znów zawiedli swoich kibiców. Przede wszystkim postawą i stylem gry. O ile jeszcze w pierwszej połowie toczyli wyrównany bój z MKS-em Dąbrowa Górnicza, po przerwie oddali mecz praktycznie bez walki, ostatecznie przegrywając 70:86.

- Nie mam pojęcia dlaczego prezentujemy tak nierówną formę - powiedział po meczu Dragan Nikolić.

Szkoleniowiec AZS Koszalin jest głównym gościem naszego magazynu, w którym staramy się m.in. znaleźć odpowiedź, które oblicze Akademików jest prawdziwe: to z meczu z Mistrzem Polski i innych imponujących zwycięstw, czy też to, które ukazało się fanom (po raz kolejny) w meczu z dąbrowianami.

O przyczyny niestabilnej postawy drużyny pytamy także jej kapitana Jakuba Dłoniaka, a o recepcie na zwycięstwo gości rozmawiamy z Piotrem Pamułą.
Tradycyjnie w naszym magazynie nie brakuje ujęć najlepszych akcji spotkania. Zapraszamy do oglądania