Codziennie o godzinie 15:50, na antenie Polskiego Radia Koszalin, swoje opinie wyrażają znani, wyraziści publicyści, którzy współtworzą nowy program naszej stacji – cykl felietonów pn. „Loża oszczerców”.

Piotr Gociek to polski dziennikarz, publicysta i pisarz. Od stycznia 2013 roku jest publicystą tygodnika „Do Rzeczy”. Od 2013 pracuje w Telewizji Republika, gdzie początkowo prowadził pasmo poranne Polska na Dzień Dobry, a obecnie programy "Odkodujmy Polskę" i "Literatura na trzeźwo". 12 lutego 2016 rozpoczął pracę w Polskim Radiu jako dziennikarz prowadzący „Sygnały Dnia” w radiowej Jedynce.

Przypomnijmy, że cykl „Loża oszczerców" to nowość w ramach wiosennej ramówki Polskiego Radia Koszalin. Felietony przygotowują autorzy – każdy innego dnia tygodnia - znani z ocen i poglądów niebanalnych, czasem kontrowersyjnych, zatem niepozostawiających nikogo obojętnym.

W poniedziałek na naszej antenie pojawia się Piotr Cywiński, we wtorek – Piotr Gociek, w środę – Wojciech Cejrowski, w czwartek – Piotr Wielgucki - „Matka Kurka”, a w piątek – Aleksandra Jakubowska.

Zapraszamy do słuchania!

Posłuchaj

"Loża oszczerców": Piotr Gociek 17.04