Fundacja Pod Aniołem wraz z partnerami rozpoczęła kampanię społeczną TAKI JAK JA pod hasłem „Szukasz pracowników? Poznaj korzyści zatrudniania osób z niepełnosprawnością, wejdź na www.takijakja.pl i weź udział w spotkaniach

Fundacja Pod Aniołem wspólnie z Związkiem Liderów Sektora Usług Biznesowych ABSL, Związkiem Pracodawców Pomorza Zachodniego, Północną Izbą Gospodarczą i Siecią Zachodniopomorską Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej, w najbliższych miesiącach (sierpień - listopad) organizować będzie w różnych miejscach Szczecina, Koszalina i Świnoujścia spotkania dla pracodawców.

Podczas spotkań będzie można uzyskać informacje na temat korzyści i specyfiki zatrudniania osób niepełnosprawnych. Przybliżona zostanie wiedza na temat warunków zatrudniania, jak również profitów i refundacji przysługujących z tego tytułu.

Bieżące informacje o spotkaniach dla pracodawców można znaleźć na stronie www.takijakja.pl oraz w mediach społecznościowych na profilach kampanii na Facebook i Instagramie.

W ramach kampanii powstały spoty prezentujące pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne. Bohaterami spotów pokazujących dobre praktyki są: Spółdzielnia Socjalna Nowa Przystań, 4C Centrum Ekonomii Społecznej i PDC Logistics.