Katarzyna Kużel

k.kuzel@radio.koszalin.pl
94 347 09 15

O autorze

Zawsze pasjonowali mnie ludzie i historie, które noszą w sobie. Słuchanie opowieści o tym, co dla nich ważne i przekuwanie tego na radiowy materiał jest moją pasją. Uważam, że warto słuchać innych i że to pozwala spojrzeć na świat, z szerszej perspektywy. Lubię radiową publicystykę, która daje trochę więcej czasu na rozmowę niż newsy. Patrząc na świat, staram się szukać we wszystkim tematu i zawsze zastanawiam się, czy zainteresuje on naszych słuchaczy.
RozwińZwiń
18 stycznia 17:49 Źródło: redakcja Rozmowa Katarzyny Kużel z Dominiką Hofman 17 stycznia 16:15 Rozmowa Katarzyny Kużel z Agnieszką Babicz-Stasierowską 17 stycznia 11:08 W białogardzkim Centrum Kultury trwa wystawa „Kreacja i spekulacja”
Po raz kolejny studenci Instytutu Wzornictwa i Architektury Politechniki Koszalińskiej prezentują tam swoje prace
14 stycznia 09:31 Diecezja koszalińsko-kołobrzeska w żałobie po śmierci ks. Wojciecha Wójtowicza, rektora Wyższego Seminarium Duchownego Rektor koszalińskiego seminarium, przewodniczący Konferencji Rektorów Wyższych Seminariów Duchownych Diecezjalnych i Zakonnych zginął tragicznie w wypadku samochodowym pod Polanowem 13 stycznia 20:46 Źródło: Redakcja W „Wieczornych spotkaniach” rozmawialiśmy o popularności audiobooków Audiobooki, tak na dobre, zagościły w polskiej przestrzeni literackiej 10 lat temu. To forma poznawania literatury, która jednych fascynuje, a inni zdecydowanie wolą sami przeczytać książkę. 13 stycznia 20:16 Coroczna wystawa prac plastyków zaprzyjaźnionych z koszalińską grupą artystyczną Group4 [WIDEO] 13 stycznia 17:33 Źródło: Katarzyna Kużel, Adam Iwaszkiewicz Wystawa rysunków Jana Siekiery w galerii Galerii Jednego Artysty KSM „Na Skarpie” [WIDEO] 11 stycznia 17:29 Źródło: redakcja Co roku prezentują swoje najnowsze prace i za każdym razem zapraszają na wystawę artystę spoza grupy Tym razem Group4 z Koszalina postanowiła zaprosić Grupę Plama's z Szubina na wspólny pokaz prac. Członkami, założonej przez Wala Jarosza w 2002 roku grupy, są przyjaciele. 10 stycznia 19:51 Wystawa rysunków Jana Siekiery w galerii Galerii Jednego Artysty KSM „Na Skarpie” [ZDJĘCIA] Rysunek to ulubiony sposób wyrazu artysty i to właśnie takie prace możemy do końca stycznia oglądać na wystawie 9 stycznia 18:57 Fotograf z Białogardu postanowił ocalić od zapomnienia część historii dawnych mieszkańców miasta Aby zrealizować ten nietypowy projekt fotograficzny, Andrzej Dutkiewicz szuka mieszkańców Białogardu powyżej 70. roku życia, od dziecka związanych z miastem
Więcej »