fot. organizator
Gmina Karlino zaprasza na uroczystą galę KARLIŃSKIE WIEŻE SUKCESU 2019, stanowiącą doroczne spotkanie karlińskiego samorządu ze wszystkimi środowiskami gminy, które odbędzie się 15 lutego 2019 roku o godz. 18.00 w Homanit Arenie w Karlinie.

Statuetka „Karlińska Wieża Sukcesu” jest osobliwym laurem, przyznawanym przedsiębiorcom, osobom fizycznym i prawnym działającym na rzecz lokalnej społeczności przez gminę Karlino. Wyróżnienie jakim jest  „Karlińska Wieża Sukcesu” to nagroda prestiżowa, podkreślająca rolę nagrodzonego, jaką pełnił w rozwoju naszej gminy, która ma inspirować do ciągłego rozwoju oraz wskazywać osoby, które poświęcają swój czas i energię dla dobra społeczności lokalnej.

Celem jej ustanowienia jest z jednej strony promowanie i nagradzanie najlepszych przedsiębiorstw Gminy Karlino, inspirowanie rozwoju przedsiębiorstw, promowanie postaw proinwestycyjnych i zwiększenie konkurencyjności karlińskich przedsiębiorstw, a z drugiej strony wskazanie osób, które całą swoją energię i wolny czas poświęcają dla dobra i rozwoju naszej małej Ojczyzny, które spełniając swój obywatelski obowiązek łamią stereotypowe podejście, stając się liderem wśród mieszkańców.

Od 2014 roku „Karlińskie Wieże Sukcesu” zostają przyznawane w 4 kategoriach:
1. Gospodarka.
2. Oświata, Kultura, Sport.
3. Działalność społeczna.
4. Nagroda Specjalna.

Tegoroczne „Karlińskie Wieże Sukcesu 2019” przyznawane są już po raz dziewiąty.

Patronem medialnym wydarzenia jest Polskie Radio Koszalin.

aj