W stawce sześciu zespołów podopieczne trenera Marka Majewskiego, z czterema zwycięstwami i remisem z MKS Koszalin 1:1 (drużyny rozgrywały tylko po dwa sety w każdym meczu) uplasowały się na pierwszym miejscu i wywalczyły puchar prezydenta Słupska.

Zawody stały na wysokim poziomie.

- Wszystkie mecze były bardzo zacięte, sety wygrywaliśmy kilkoma punktami. Największe emocje były w meczu z MKS Koszalin, który zremisowaliśmy. Nasz sukces to fajne podsumowanie całego sezonu - powiedział trener Energa Czarni Marek Majewski.

W turnieju, który rozgrywano w hali sportowej Gimnazjum nr 2 przy ulicy Sobieskiego w Słupsku, rywalizowało sześć zespołów. W kategorii kadetek zmierzyły się drużyny się z Koszalina, Szczecina, Chełmna, Miastka oraz Słupska.

Wyniki: Energa Czarni - UKS Bukowe Szczecin 2:0, Energa Czarni - Culmen Chełmno I i II po 2:0, Energa Czarni - MKS Koszalin 1:1. Koszalinianki uplasowały się na drugim miejscu.

W składzie słupszczanek występowały: Daria Świerk, Maja Ziemianowicz, Martyna Damps, Martyna Gałek, Karolina Sikora, Michelle Kupracz, Natalia Kawecka, Sara Suryś, Natalia Macinkiewicz, Aleksandra Jasiurska.