fot. Arkadiusz Wilman
Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji oraz koszaliński poseł Prawa i Sprawiedliwości, a także „dwójka” na tego ugrupowania w wyborach do Sejmu w okręgu 40. rozpoczyna dziś cykl spotkań z mieszkańcami, podróżując po regionie specjalnym, kampanijnym busem.

- Postanowiłem przygotować sprawozdanie z mojej działalności poselskiej. Od dziś będziemy starali się dotrzeć kampanijnym busem do każdej gminy w naszym regionie, by pokazać jak dużo udało się zrealizować w ciągu czterech lat - powiedział  Paweł Szefernaker.

Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji oraz koszaliński poseł Prawa i Sprawiedliwości przygotował m.in. broszurę, w której opisuje swoją dotychczasową działalność na rzecz regionu koszalińskiego.

- Zagwarantowaliśmy pieniądze na budowę S11. Dzięki moim poprawkom powstały w Koszalinie dodatkowe - siedemnaste - instytucje w skali w kraju. Udało się także dofinansować budowę siedemnastu dróg w powiecie koszalińskim - dodał Paweł Szefernaker.

Paweł Szefernaker zapowiedział również regionalną konwencję Prawa i Sprawiedliwości w okręgu koszalińskim. Odbędzie się ona pod koniec września. W wydarzeniu weźmie udział prezes partii Jarosław Kaczyński.

aw/rż

fot. Arkadiusz Wilman

Posłuchaj

Paweł Szefernaker o osiągnięciach na rzecz regionu
Paweł Szefernaker o spotkaniach z mieszkańcami