fot. Adam Nawrot/Wikipedia
Instytut Geofizyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie poszukuje geofizyków, meteorologów i informatyków, którzy chcieliby wziąć udział w 43. wyprawie polarnej do Polskiej Stacji Polarnej Hornsund na Spitsbergenie.

Do grupy całorocznej poszukiwani są: geofizyk, meteorolog, specjalista do spraw monitoringu środowiska lub hydrochemik, informatyk, mechanik i konserwator. Wyprawa ma rozpocząć się w czerwcu przyszłego roku, a zakończyć - w lipcu 2021 roku.

Z kolei do grupy letniej instytut poszukuje pracownika technicznego, administrator stacji oraz kucharza i jego asystenta. Pracować oni mieliby od czerwca do września przyszłego roku - kucharz mógłby jednak miesiąc wcześniej rozpocząć wyprawę.

Chętni mogą przesyłać swoje kandydatury do 25 listopada bieżącego roku na adres rekrutacja43@igf.edu.pl. Wymagane są CB, list motywacyjny i oświadczenie o niefigurowaniu w Krajowym Rejestrze Karnym. Trzeba także wskazać stanowisko, które nas interesuje.

Rozmowy kwalifikacyjne - z wybranymi kandydatami - mają odbyć się już w grudniu i styczniu. Co (nie)ciekawe, w ogłoszeniu nie podano wysokości wynagrodzenia.

Więcej informacji TUTAJ>>

red./rż