Pożegnanie z rokiem, w którym zespół z kurortu odniósł największy sukces - awans na zaplecze ekstraklasy, nie wypadł jednak okazale. Piłkarki Kotwicy przegrały na własnym boisku z KS Raszyn 0:2.

Obydwie bramki straciły jeszcze w pierwszej połowie i to z ciągu zaledwie kilku minut. Rundę jesienną kołobrzeżanki zakończyły na 10 miejscu w tabeli. Zdaniem kapitan Kotwicy Kingi Kosakowskiej, zespół wie już, nad czym musi popracować.

Odmienne nastroje zapanowały w niedzielę wśród koszykarzy Energi Kotwicy Kołobrzeg. Czarodzieje z Wydm pokonali we własnej hali Basket Poznań 88:77. Najwięcej punkt ów dla zespołu kołobrzeskiego zdobyli Nick Madray 25, Bartosz Wróbel 19 i debiutujący w zespole Jakub Dłoniak - również 19.

Przypomnijmy, że na zapleczu ekstraklasy koszykarzy jeszcze wczoraj swój mecz wygrali także Czarni Słupsk. Po 10 kolejkach spotkań w tabeli prowadzą słupszczanie, Energa Kotwica jest na miejscu dziesiątym.