Tylko w pierwszej kwarcie Czarni dali się zaskoczyć drużynie z Pruszkowa.

Goście w słupskiej hali Gryfia rozpoczęli od szybkich akcji oraz celnych trójek i po 10. minutach gry było 20:30 dla przyjezdnych. Druga część meczu to już popisowa gra słupskich koszykarzy. Świetnie prezentował się Adrian Kordalski, a za trzy trafiali Jakubiak, Wyszkowski oraz Fraś i gospodarze szybko odrobili wszystkie straty.  Słupszczanie zagrali koncertowo pozostałe trzy kwarty, wygrywając wysoko i zasłużenie. Trener Mantas Cesnauskich przy 20. punktowym prowadzeniu zdecydował się wpuścić na parkiet najmłodszych rezerwowych z ławki Czarnych. Ostatnie minuty meczu rozgrywali wyłącznie wychowankowie słupskiego klubu.

Czarni Słupsk – Znicz Pruszków 84:68 (20:30, 27:11, 22:14, 15:13)

Czarni:Wyszkowski 5 (1), Kordalski 20 (1), Długosz 5, Małgorzaciak 19 (4), Pełka 11 (2), Jakubiak 15 (2), Fraś 9 (1).

Znicz: Sobczak 7 (1), Dalkowski 4, Stawiak 16 (1), Szwed 15 (1), Janik 15 (1), Szczypiński 9 (1), Kierlewicz 2.