fot. Maciej Wajler
Od tego tygodnia, w ramach popołudniowego pasma „Studio Bałtyk”, pojawiają się nowe audycje. Magdalena Ogórek i Michał Rachoń dołączyli do Łukasza Mężyka jako prowadzący audycję „Express Warszawa-Koszalin”. Do swojego pierwszego na antenie Polskiego Radia Koszalin programu Magdalena Ogórek zaprosiła ministra, przewodniczącego Komitetu Stałego Rady Ministrów Łukasza Schreibera.

Polityk mówił m.in. o zmianach w sądownictwie, które opozycja określa mianem zmian kagańcowych. Odniósł się też do sytuacji marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego, a także skomentował kondycję Platformy Obywatelskiej przez zbliżającymi się wyborami prezydenckimi. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

rozmowa Magdaleny Ogórek z Łukaszem Schreiberem

Było to pierwsze wydanie audycji „Express Warszawa-Koszalin” z Magdaleną Ogórek. To program, w którym dziennikarze współpracujący z Polskim Radiem Koszalin rozmawiają z najważniejszymi politykami w Polsce, a ich goście odpowiadają na pytania związane z najgorętszymi wydarzeniami na polskiej, europejskiej i światowej scenie politycznej. W poniedziałki gospodarzem audycji jest Michał Rachoń, w środy Łukasz Mężyk, a w piątki Magdalena Ogórek. W czwartki zapraszamy na felietony Michała Karnowskiego, a we wtorki na komentarze Piotra Ostrowskiego. Wszystkie nowe audycje rozpoczynają się o 16:30.

fot. Maciej Wajler