Judocy Gryfa bardzo mocno podkreślają swoją obecność na każdych zawodach i pokazują siłę słupskiego judo.

Ostatnio zawodnicy ze Słupska wystartowali w zawodach o Puchar Wójta Gminy Kaczory gdzie zdobyli 13 medali. W zawodach rywalizowało kilkuset zawodników z całego kraju, w tym medaliści mistrzostw Polski. W klasyfikacji drużynowej TS Judo Gryf Słupsk uplasował się na drugim miejscu.

Na wyróżnienie zasłużyli: Iga Kawałek, Jakub Martyna, Miłosz Szrajda oraz Marcin Wójcik, którzy wszystkie swoje walki rozstrzygnęli przed czasem wykonując efektowne rzuty.

Bardzo dobrze zaprezentował się wychowanek klubu Orła Kończewo Maciej Jerszyński, który również zdobył złoty medal. Dotychczasowym trenerem Maćka była Dorota Barcikowska. Od tego roku Jerszyński będzie reprezentować słupski klub.

Już 7 marca w Słupsku odbędzie się ogólnopolski turniej judo pod nazwą „GRYFEK”. Będzie to okazja do obejrzenia słupskich judoków w bezpośredniej walce na tatami.

Wyniki słupskich judoków:

1 miejsca: Iga Kawałek (34kg), Weronika Urbaniak (52kg), Szymon Marciniak (30 kg), Jakub Martyna (38 kg), Maciej Jerszyński (44kg), Miłosz Szrajda (55kg), Marcin Wójcik (60kg).
2 miejsce: Damian Cyrganowicz (30kg)
3 miejsca: Anna Pacewicz (36 kg), Hubert Olejniczak (33 kg), Kuba Pacewicz (36 kg), Antek Żuk (48 kg), Natan Labuda (81 kg).