Czwartek 9 lipca: to przede wszystkim logistyka - zjeżdżamy się z różnych stron Polski (i nie tylko), dobrze być przed wieczorem, bo wieczór to oczywiście pierwsza kolacja integracyjna.

Piątek 10 lipca: to dzień przeznaczony głównie dla uczestników - do południa krótkie zwiedzanie Karlina oraz spotkanie, w czasie którego poznamy historię erupcji ropy i akcji gaśniczej z 1980/81 roku. Po południu najprawdopodobniej przemieścimy się do odległego o 25 km Kołobrzegu. Wstępnie planowana jest parada ulicami miasta i wystawa naszych pojazdów w Porcie. W czasie wystawy uczestnicy będą mieli szansę zwiedzić Kołobrzeg z przewodnikiem. Przed wieczorem powrót do Karlina i kontynuacja wieczornych zajęć integracyjnych.

Sobota 11 lipca: to dzień dla publiczności. Na terenie Wyspy Biskupiej planowany jest całodniowy piknik strażacki. W programie oczywiście wszelkiego rodzaju pokazy, konkursy i koncerty - bądźcie gotowi na wszelkie wyzwania! Z pewnością umożliwimy wszystkim zaprezentowanie sprawności bojowej pojazdów, ich załóg, a także popisanie się kreatywnością i humorem.

Niedziela 12 lipca: śniadanie, kawa, pożegnania, spokojny powrót do domów i rozpoczęcie odliczania dni do Operacji Karlino '21.