Iwona Kilczewska

i.kilczewska@radio.koszalin.pl
94 347 09 20/22

O autorze

Zabiegana, ale zawsze rzetelna. Matka i żona pokaźnej rodziny, ale najbardziej kochająca swoje trzy czarne psy. Spokój i ukojenie odnajduje w codziennych spacerach po lesie. Do pracy - nawet o 5 rano - bez względu na pogodę jeździ rowerem, choć jest starym, doświadczonym kierowcą. Hobby: polityka i nurkowanie.
RozwińZwiń
17 sierpnia 15:23 Źródło: Redakcja Wypadek na krajowej dwudziestce. Nie żyje jedna osoba W Siemczynie nieopodal Czaplinka samochód osobowy zderzył się z busem. Poszkodowanych jest pięć osób, a jedna - zginęła 15 sierpnia 12:34 Źródło: Redakcja Wyciek z oczyszczalni ścieków prawdopodobną przyczyną zanieczyszczenia wody w kanale Głównickim w Jezierzanach koło Jarosławca Wyciek odkryto rano. Na miejsce wezwano strażaków, którzy następnie powiadomili służby sanitarne 15 sierpnia 11:11 Źródło: Redakcja Kolejne utonięcie w Bałtyku. Dryfujące ciało znaleziono koło Dziwnowa Utonął 20-letni mężczyzna, który przyjechał do pracy na sezon 14 sierpnia 11:55 Równe Szanse 60+: o zbieraniu kandydatur na społecznego rzecznika praw seniorów w Koszalinie i kołobrzeskiej Radzie Seniorów 7 lipca 09:09 Źródło: Redakcja Wypadek na krajowej szóstce. Zginęły dwie osoby W Noskowie, między Sławnem a Słupskiem, samochód osobowy wypadł z jezdni i uderzył w drzewo 30 czerwca 13:48 Zabójstwo w Głobinie koło Słupska. Nie żyje 26-letni mężczyzna W nocy z piątku na sobotę mężczyzna został prawdopodobnie zaatakowany ostrym narzędziem 22 czerwca 10:57 Jedna osoba poszkodowana w pożarze w miejscowości Kłokowo w gminie Połczyn-Zdrój Mężczyzna został ranny, gdy w garażu wybuchły dwa kanistry z paliwem - powiedział PRK Piotr Krasiński, rzecznik świdwińskich strażaków
14 czerwca 12:58 Źródło: Redakcja Lekarz zaatakował ratownika medycznego. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia Do zdarzenia doszło w nocy na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym 2 czerwca 12:57 Źródło: Redakcja Strażacy ugasili pożar suszarni drzewa w miejscowości Kołacz koło Połczyna-Zdroju W akcji wzięło udział dziesięć zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej 30 maja 11:11 Źródło: Redakcja Statek ratowniczy Szkwał płynie do Kołobrzegu po ewakuacji medycznej poszkodowanego ze statku Towarzyszy im śmigłowiec Marynarki Wojennej Mi-14. Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa została wezwana do jednostki Flamenco oddalonej o 25 mil morskich od Kołobrzegu.
Więcej »