Płyta tygodnia Listy przebojów Audycje Koncerty Radia Koszalin Dziennikarze muzyczni
Płyta tygodnia
Rok 2017, tydzień 13
28/03/2017, 20:00
Niemal trzy lata po premierze "Rollercoaster" Mrozu zachwyca nową płytą.
Rok 2017
Tydzień 12
Płyta Tygodnia: DEPECHE MODE "Spirit" Depeche Mode – jeden z najważniejszych i najbardziej innowacyjnych zespołów w historii muzyki – wydał nową, 14. w karierze studyjną płytę ‘Spirit’.
Rok 2017
Tydzień 11
Płyta Tygodnia: ED SHEERAN "Divide" Trzeci studyjny album brytyjskiego artysty. Wprawdzie tytuł albumu "Divide", znaczy dzielić, ale muzyka zawarta na płycie z całą pewnością połączy miliony wielbicieli talentu Ed'a.
Rok 2017
Tydzień 10
Płyta Tygodnia: DARIA ZAWIAŁOW "A kysz!" To jeden z bardziej oczekiwanych debiutów płytowych tego roku i zapowiedź nadejścia nowego kobiecego głosu w polskiej muzyce alternatywnej.
Rok 2017
Tydzień 09
Płyta Tygodnia: ELBOW "Little Fictions" Angielscy specjaliści od wzruszających hymnów w doskonałej formie!
Rok 2017
Tydzień 08
Płyta Tygodnia: AMY MACDONALD "Under Stars" Czwarta płyta w dyskografii artystki.
Rok 2017
Tydzień 07
Płyta Tygodnia: RAG’N’BONE MAN "Human" Rory Graham, bardziej znany jako Rag’n’Bone Man, jest jednym z najpopularniejszych muzycznych 'odkryć' końca 2016 roku.
Rok 2017
Tydzień 06
Płyta Tygodnia: MAREK DYJAK „Pierwszy śnieg” Nowy album Marka Dyjaka "Pierwszy śnieg" to powrót do jego korzeni, do pięknej poezji, ważnych tekstów i muzyki w jedynej słusznej, molowej tonacji.
Rok 2017
Tydzień 05
Płyta Tygodnia: TRAIN "A Girl A Bottle A Boat" Nowy studyjny album amerykańskiej grupy Train
Rok 2017
Tydzień 04
Płyta Tygodnia: EMPIRE OF THE SUN "Two Vines" Witajcie w ogrodzie nieziemskiego szczęścia. Przez wodospad marzeń, za białym światłem lodowej kurtyny znajduje się bujny, zielony świat, gdzie dziecięca naiwność i starożytna mądrość są jednym. Wstępujcie śmiało imperialni pielgrzymi, rajska dżungla jest znakiem trzeciego wieku Empire of the Sun.
Rok 2017
Tydzień 03
THE XX "I See You" Londyński zespół nigdzie nie pasuje, a wszyscy go lubią. Nie pasuje do piosenek z list przebojów, do poszukującej i czasem niezrozumiałej bez przypisów muzyki niezależnej, do efekciarskiej czasami „muzyki niezależnej”.
Więcej »