Przemysław Grabiński

p.grabinski@radio.koszalin.pl
668 193 409

O autorze

Rodowity pilanin. Piłę i okolice zna jak własną kieszeń. Lubi wiedzieć „co się dzieje”. Przygodę z radiem rozpoczął od szkolnego radiowęzła w podstawówce i ta fascynacja trwa do dziś. Praktycznie nie rozstaje się też z aparatem fotograficznym. Miłośnik nowych technologii. Gdy odrywa się od komputera, smartfona czy tabletu, lubi zasiąść w wygodnym kinowym fotelu.
RozwińZwiń
18 czerwca 14:25 Na poligonie drawskim trwają ćwiczenia DRAGON-19 [ZDJĘCIA] To jedno z kluczowych wydarzeń szkoleniowych tego roku na wschodniej flance NATO. Manewrom wojsk sojuszniczych przyglądał się dziś Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej 17 czerwca 15:24 Źródło: Redakcja Poseł Marcin Porzucek mówił w Pile m.in. o programach „Klub” i rozszerzonym „500 plus” Około 50 klubów sportowych z północnej Wielkopolski skorzysta z dofinansowania z programu „Klub” Ministerstwa Sportu i Turystyki 16 czerwca 14:00 Ulicami Piły przeszedł dziś Marsz dla Życia i Rodziny [ZDJĘCIA] Kilkaset osób zamanifestowało w ten sposób przywiązanie do wartości, które towarzyszą ich rodzinom na co dzień 15 czerwca 15:19 Festyn „Las na Wyspie” z okazji 95-lecia Lasów Państwowych Pokazują swoją codzienną, ciężką pracę i bogactwo lasów. Leśnicy z Piły zaprosili dziś mieszkańców regionu do Parku na Wyspie w Pile na festyn „Las na Wyspie”
14 czerwca 13:59 Źródło: Redakcja Mieszkańcy Marcinkowic nie chcą, by w ich miejscowości powstała bioelektrownia Obawiają się fetoru. Mają złe doświadczenia na przykładzie pobliskiej wsi, gdzie działa już podobna inwestycja 11 czerwca 20:00 Strażacy z Piły ćwiczyli ewakuację pasażerów tramwaju wodnego i gaszenie płonącego statku Pozorowany pożar „gaszono” z brzegu Gwdy w Pile. Strażacy działali też na wodzie. W dzisiejszych ćwiczeniach udział wzięli także policjanci 11 czerwca 13:54 Śmiertelny wypadek na drodze krajowej numer 10 w powiecie pilskim Między Grabównem a Okalińcem, na trasie Piła – Bydgoszcz, motocykl zderzył się z ciężarówką 10 czerwca 21:01 Parlamentarzysta PiS pyta prezydenta Piły o wyborcze plany Poseł Marcin Porzucek na konferencji prasowej zwrócił się z pytaniem do prezydenta Piły Piotra Głowskiego z Platformy Obywatelskiej o jego ewentualny start w jesiennych wyborach parlamentarnych 10 czerwca 20:00 Trwają prace nad uruchomieniem publicznej komunikacji autobusowej w Złotowie Władze miasta przygotowują się do tego od dłuższego czasu. Przedstawiona dziś koncepcja zakłada, że miejski transport będzie bezpłatny 10 czerwca 19:29 W Pile dzieci ostrzegają seniorów przed oszustami Pilska policja rozpoczęła dziś kampanię „Seniorze, bądź bezpieczny”
Więcej »