Studio Bałtyk TV
25 kwietnia 2017, 13:04 Gość Studia Bałtyk TV: Michał Kowalczuk Dziś gościem Studia Bałtyk TVbył Michał Kowalczuk - koordynator koszalińskiego klubu CoderDoJo. Co to takiego - o to zapytał go Jarosław Rochowicz. 24 kwietnia 2017, 17:00 Gość Studia Bałtyk TV: Michał "SKINNY" Skórka Gość Studia Bałtyk TV: Michał "SKINNY" Skórka 22 kwietnia 2017, 11:36 Gość Studia Bałtyk TV: Arkadiusz Jakubik Tym razem STUDIO BAŁTYK TV odwiedził Arkadiusz Jakubik – polski aktor, reżyser i scenarzysta teatralny, a także piosenkarz i wokalista zespołu Dr Misio. Ich nowa płyta ZMARTWYCHWSTANIEMY trafi do sklepów już 12 maja... 20 kwietnia 2017, 15:20 Gość Studia Bałtyk TV: Marcelina Marciniak Do modernizacji w 2017 roku w Koszalinie wytypowano 22 chodniki. Na ich remont przeznaczono 2 mln zł. To jednak kropla w morzu potrzeb, bo na początku roku miasto oszacowało koszt napraw wszystkich chodników na ponad 9 milionów złotych. O szczegółach w rozmowie z Jarosławem Rochowiczem mówi nasza reporterka Marcelina Marciniak. 20 kwietnia 2017, 09:00 Studio Bałtyk TV: Poranek w Radiu Koszalin w nowej odsłonie 18 kwietnia 2017, 17:00 Goście Studia Bałtyk TV: Jan Kazimierz Adamczyk i Sebastian Tałaj Piłkarze nożni koszalińskiej Gwardii są liderem tabeli grupy II III ligi.
W mieście zaczyna się głośno mówić o potrzebie budowy stadionu, który spełniać będzie wymogi drugoligowego obiektu.

Z Janem Kazimierzem Adamczykiem i Sebastianem Tałajem rozmawia Mirosław Pieńkowski.
14 kwietnia 2017, 14:42 Gość Studia Bałtyk TV: zespół TARGET Nazywają się Target, pochodzą z okolic Trójmiasta, a kilka miesięcy temu wygrali Przegląd Kapel Garażowych w Cewicach. Jest to impreza, w której główna nagroda to 25-godzinna sesja nagraniowa w studiu Polskiego Radia Koszalin.

Młodzi muzycy przyjechali do naszego studia, aby wykorzystać ten czas.

Z zespołem Target rozmawia Arek Wilman.
12 kwietnia 2017, 15:26 Gość Studia Bałtyk TV: Jagoda Koprowska Jagoda Koprowska - podróżniczka, wieloletnia dziennikarka Polskiego Radia Koszalin i pomysłodawczyni Radiowego Klubu Obieżyświata wróciła niedawno z Turcji, a dokładniej z jej stolicy Stambułu. Czy jest tam teraz bezpiecznie i czy rzeczywiście to miasto jest bramą do orientu - o to zapytał Jarosław Rochowicz. 10 kwietnia 2017, 11:55 Gość Studia Bałtyk TV: Mariusz Kalman - informatyk z UM w Koszalinie Koszalin jako jedno z pierwszych miast w Polsce wprowadza m-Dokumenty. Cóż to takiego? O tym dowiedzą się Państwo z rozmowy Jarosława Rochowicza z Mariuszem Kalmanem, informatykiem z Urzędu Miasta w Koszalinie 7 kwietnia 2017, 15:01 Gość Studia Bałtyk TV: Krzysztof Tyniec Gościem Beaty Góreckiej- Młyńczak w audycji "Na Dobry Dzień" był Krzysztof Tyniec polski aktor filmowy, teatralny i dubbingowy. Oczywiście Koszalin odwiedził nie bez przyczyny. Powodem jest XIV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej „Reflektor 2017” - na którym Krzysztof Tyniec przewodniczy jury.
Więcej »