16 listopada o godzinie 18:00 w naszym studiu nagraniowo-koncertowym odbędzie się kolejny koncert - tym razem pojawią się SMOLIK/KEV FOX.

Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Andrzej Smolik to człowiek orkiestra: kompozytor, producent, multiinstrumentalista, dziennikarz radiowy. Kev Fox to angielski wokalista, gitarzysta i kompozytor związany ze sceną Manchesteru, autor kilku solowych płyt. Obdarzony charakterystycznym chropowatym głosem, obecnie Sopocianin.

Nagrany w 2015 roku album „Smolik/Kev Fox” uzyskał status platynowej płyty i zdobył nagrodę Fryderyka dla albumu roku w kategorii „Elektronika i alternatywa”. W Studiu im. Czesława Niemena zaprezentują m.in. najnowszą ep. „Queen Of Hearts”.

Rezerwacja bezpłatnych wejściówek:
  • Pierwsza pula miejsc dostępna od 12 listopada (od północy) pod adresem mailowym: unplugged@radio.koszalin.pl (50 miejsc),
  • Druga pula - dla tych, którzy od 12 do 15 listopada (od godz. 10:05 do 13:00) będą słuchać audycji „Radio Koszalin na dobry dzień”.